Transmisja online

Msze Święte

niedziela i święto  
19.00-soboba; 6.30, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 19.00
dni zwykłe
7.00, 8.00, 18.00
w sobotynie ma Mszy św. o godz. 18.00 

Nabożeństwa

nowenna do MB Nieustającej Pomocy
każda środa po Mszy o godz. 7.00 oraz o godz. 18.30

koronka do Bożego miłosierdzia
prywatnie: każdego dnia po Mszy św. o godz. 8.00 oraz o godz. 15.00
nabożeństwo: we wtorek po Mszy o godz. 18.00

Poradnictwo rodzinne

Katolickie Poradnictwo Rodzinne

czwartki

od godz. 18.00 do 19.00

Katecheza przed chrztem

piątek - przed pierwszą i trzecią niedzielą miesiąca - godz. 19.00

Anonimowi Alkoholicy

Cmentarz parafialny

Parafia jest zarządcą cmentarza 
przy ul. Kossaka 78.

Login Form

 

Intencje Mszy św. 16-23.06.2019

 

 

 

 

Niedziela

Najświętszej Trójcy

uroczystość

 

6.30

+ Jan Ciemnoczołowski – 27 greg.

8.30

1. + Edward Jaroć – 1 rocz. śm.

2. + Urszula Pierszanko – 14 greg.

10.00

za parafian 

11.30

1. + Zbigniew Zdeb – 26 rocz. śm. + Irena, Elżbieta, zm. rodzice z obojga stron
    + Janusz, Kazimierz, Honorata

2. + Bolesław Pawełkowski – 15 rocz. śm. + Zofia Pawełkowska + rodzice z obojga stron

 

 

13.00

+ Małgorzata Brywczyńska – 6 rocz. śm.

19.00

+ Adelajda, Leon Zabłoccy + Stanisław, Teresa, Benedykt Olejniczak  + dusze w czyśćcu

Poniedziałek

17. 06. 2019

Św. Alberta Chmielowskiego, Zak.

wspomn. obow.

7.00

1. + Urszula Pierszanko – 15 greg.

2.  za chorych

8.00

 o nawrócenie grzeszników

18.00

1. + Jerzy – w rocznicę śmierci + zm. rodzice z obojga stron

2. + Marian Mikita i zmarli z rodziny

3. + Jan Ciemnoczołowski – 28 greg.

Wtorek

18. 06. 2019

7.00

 + Jan Ciemnoczołowski – 29 greg.

8.00

 

  w intencji Piotra

18.00

1. + Urszula Pierszanko – 16 greg.

2. + Jan Szczerbiak – 6 rocz. śm. + zm. rodzice z obojga stron

3. + Stanisława, Piotr Daszkowscy + zm. rodzeństwo

Środa

19. 06. 2019

 

7.00

+ Urszula Pierszanko – 17 greg.

8.00

+ Maria, Józef, Jerzy Duszyńscy + Janina, Zygfryd Ziółkowscy + zm. z rodziny z obojga stron

18.00

1. + Ryszard Łukowiak – 6 rocz. śm. + zm. z rodziny Łukowiaków, Roszaków
i Wandowskich

2. + Janina, Stanisław Grzelscy i zm. z rodziny

3. + Jan Ciemnoczołowski – 30 greg.

Czwartek

20. 06. 2019

Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

uroczystość

 

6.30

 + Urszula Pierszanko – 18 greg.

8.30

 + Edward Liszka + Franciszka, Kazimierz, Józef Bednarek

10.00

1.  z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. dla Grażyny i Krzysztofa
 w 32 rocznicę przyjęcia sakramentu małżeństwu

2. + Urszula, Hipolit Czepek

3. + Krzysztof, Mirosław, Zofia, Stefan Czarneccy + Józef, Marianna Boruszewscy

4. + Helena – 2 rocz. śm., Stanisław Nyka i zm. rodzice z obojga stron

5. + Adam Niewolak – 11 rocz. śm. + Eligiusz, Leokadia Biskupscy

 

po procesji

+ Barbara Żurawska i zm. z rodziny

 

19.00

+ Jan Nowaczewski i zm. z rodziny

Piątek

21. 06. 2019

Św. Alojzego Gonzagi, Zak.

wspomn. obow.

 

7.00

 + Urszula Pierszanko – 19 greg.

8.00

 w intencji Piotra

18.00

1. + Halina – 12 rocz. śm., Teofil, Andrzej, Barbara Bogusławscy

2. + Zygfryd – 1 rocz. śm., Helena, Damian Gryszka

3. + Zygmunt Kubuj – 9 rocz. śm. i zm. rodzice z obojga stron

Sobota

22. 06. 2019

 

7.00

1. + Maciej Dynarowicz – 5 rocz. śm. + dusze w czyśćcu cierpiące

2. + Urszula Pierszanko – 20 greg.

8.00

  z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MBNP dla Kazimiery i Leona
 w 57 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa 

19.00

1. + Jan Sztuba

2. + Wanda, Jan Plebaniak i zm. rodzice z obojga stron

 

12. Niedziela

zwykła

 

 

6.30

+ Katarzyna Zakrzewska – 23 rocz. śm.

8.30

1. + Bolesław Szałański + zm. z rodziny + Weronika, Małgorzata, Michał, Stanisław, Jan

2. + Robert, Zygmunt, Marianna Wiśniewscy

10.00

 50 lecie sakramentu małżeństwa – Maria, Tadeusz Kwiatkowscy   

11.30

1. + Krzysztof Borek – 4 rocz. śm., Ludwik Kołodziej – 1 rocz. śm.
    + Jan, Łucja, Aleksandra Wipich

2. + Janina Rucińska – 10 rocz. śm.

13.00

1. + Jan Dudek – 3 rocz. śm. + Wiesław, Wiktor Bąbol

2. + Urszula Pierszanko – 21greg.

19.00

+ Aniela – 4 rocz. śm., Andrzej, Kazimierz Wojciechowscy + Danuta, Kazimierz Ciesielscy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
   
   
   
   
   
   
   
     
   
   
     
   
   
     
   
   
     
   
   
     
   
   
   
   
     
     
   
   
   
     
   
   
   
   
   
   

Intencje można zamawiać w tygodniu w biurze parafialnym, w niedziele w zakrystii.

Przyjmujemy także msze św. gregoriańskie za zmarłych. Za ewentualne niezamierzone błędy w intencjach mszalnych serdecznie przepraszamy! Prosimy je wyjaśniać i korygować w zakrystii.

 

 

Ważne

I Komunia Święta 

 19 maja 2019 roku

godzina 10:00
.


Bierzmowanie

Pogrom bydgoski

Biuro parafialne

telefon
52-373.05.84

dyżur kapłana

środa
 
16.00 - 17.30

czwartek i piątek
 
10.00 - 12.30

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

sprawy przygotowania do małżeństwa
u ks. proboszcza

sprawy cmentarne i pogrzebowe
od poniedziałku do piątku od 10 do 12.30

Ksiądz Dyżurny

668-054-113

Inne dane

telefon
52-373.05.84

Konto Parafialne
PKO SA I O w Bydgoszczy Nr:59 1240 1183 1111 0010 0396 7341

Opoka.org.pl

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych